RODINNÉ DOMY

Nové projekty, nové bývanie. To je RAJKA!

 

Nedávno sme vám v niekoľkých článkoch predstavili projekty Rajka Park a Villa Park, ktoré sa tešia mimoriadnemu záujmu. Byty v nich sa vypredávajú takmer ako „teplé rožky“. Dôvod je jednoduchý – skvelá cena, výborná dostupnosť do hlavného mesta, zaujímavé byty s vynikajúcou dispozíciou, príjemné a tiché prostredie v lone prírody a množstvo ďalších výhod.

 

 

Ak ste si brúsili zuby na jeden z bytov alebo viladomov v Rajke a akosi sa vám neušlo, určite vás potešíme. V Rajke sú na pláne ďalšie dva projekty!

 

V Rajke to skutočne bude žiť!

 

Aby ste mali lepší prehľad o týchto projektoch, rozdelili sme ich podľa písmen:

 

  • Projekt A - Rajka 
  • Park Projekt B - Calida 
  • Projekt C - Dunapark

 

 

Projekt A – Rajka Park, ktorého výstavba je zahájená, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Oproti Rajka Parku je takisto nová – čisto slovenská obytná štvrť s názvom Green Park. V tejto lokalite, v blízkosti ramena Dunaja, nájdete aj novú útulnú maďarskú reštauráciu, pizzériu a kaviareň.

 

                                           Pôdorysy domov tu,             Cenník domov tu          


Projekt B – Calida je lokalizovaný na úplnom začiatku obce Rajka, čo je zároveň jeho najväčšou devízou. Ďalším plusom projektu Calida je limitujúca výstavba s malým počtom rodinných domov, blízkosť výjazdu a zjazdu na diaľnicu a cyklotrasa, vďaka ktorej si mnohí záujemcovia prídu na svoje. Tento projekt je momentálne v schvaľovacom procese a predpokladaný začiatok výstavby je určený na jar 2019.

 

Projekt C – Dunapark je jeden z najlukratívnejších projektov, ktorý je situovaný v tesnej blízkosti rieky Dunaj. Rezidenčná štvrť Dunapark sa nachádza v štádiu projektovania a jeho predpokladané zahájenie bude v prvom polroku 2019.

 

 

3 rôzne projekty s 1 rovnakou črtou

 

Všetky tieto projekty sú iné, a predsa majú niečo spoločné. Okrem toho, že sú v obci Rajka, majú všetky byty a rodinné domy štandardné parametre a sú stavané na kľúč.

 

V štandardnom „balíčku“ sú vybavené podlahami s podlahovým kúrením, parketami, sanitou, interiérovými a exteriérovými dverami so zárubňami, vypínačmi, zásuvkami, stierkami a maľovkou. Ďalšou spoločnou črtou sú dostupné ceny, za ktoré si môžete dovoliť perfektné bývanie iba na skok od Bratislavy.

 

 
 

RE/MAX Home
Švabinskeho 13, 851 01 Bratislava
Web: www.remaxpetrzalka.sk
+421 944 916 549
home@re-max.sk