Moderné bývanie v novostavbe Rajka Park!

Vizuály jednotlivých bytov a cenník kliknite tu

Na hranici obce Rajka medzi ulicou Contrin a okrajovým lesným pásom sa realizuje výstavba 6-tich bytových domov. Na pozemku obdlžníkového tvaru budú vybudované domy voľne stojacím spôsobom, pričom sa budú rytmicky striedať dve základné, prízemie + 3 poschodové typy domov so zastavaným podkrovím. Bytové domy budú orientované juhovýchodným smerom v pôdoryse do tvaru U, pričom jedno krídlo bude prízemné a ostatné dve 3-poschodové. Všetky domy ohraničujú priľahlé dvory zo severozápadnej strany.Medzi každým domom sa vybuduje chránená, priečne predelená zatrávnená záhrada.Orientácia týchto plôch je na juhovýchod alebo západ-severozápad.

Prístup pre motorové vozidlá a peších chodcov bude oddelený.

Na prízemí bude 6 garáží, 16 krytých parkovísk a 23 otvorených parkovísk.Okrem uzavretých garáží a parkovísk bude vytvorený udkladací priestor pre bicykle a sekciové úložné priestory a taktiež kontajnérové stojisko.

Z priestrannej chodby povedie vstup k výťahu a dvojramennému schodisku v tvare L, prístup bude bezbariérový. Do kratšieho krídla budú umiestnené byty s menšou rozlohou s balkónom a v dlhšom trakte budú byty s loggiou.

Cieľom pri vytváraní konštrukcie stavby, popri využití prírodných materiálov, je realizácia bytov s nízkou energetickou náročnosťou. Z tepelnotechníckého hľadiska môžeme zaradiť stavbu do kategórie A+ktorú vytvára konštrukcia stien do vrstiev/tehlové(keramické) nosné steny + 15 cm tepelnoizolačná vrstva z mineralnej vlny, takisto okná s izolačným trojsklom. Starostlivo projektované konštrukčné uzly v budovách poskytnú vysoký konfort v bytoch aj z hladiska trvácnosti.Byty budú vybavené vlastným kúrením s vysokou energetickou úsporou.

 

 

Začiatok výstavby budovy B koniec 2017 predpokladané ukončenie  2018.

Cena obsahuje:- cena bytu v štandardnom prevedení (parkety, dlažby, sanitu, interiérové dvere, zástrčky, vypínače atď..)

 

                        - konzultácia pri dispozičných zmenách - klientské zmeny

                        - tlmočenie zo slovenského jazyka do maďarského - pomoc pri komunikácii s investorom a a autorizovaným advokátom. 

                        - Kvalitný RE/MAX servis 

 

Cena neobsahuje: Právne služby vo výške 800,- Eur

                            Ceny jednotlivých typov bytov nájdete v časti cenník kliknite tu:

 

                     

Radovan Alberti

Podrobnejšie info osobne u nás v kacelárii RE/MAX Home, Švabinskeho 13, 851 01 Bratislava

Telefonicky 0944 916 549

Mail : radovan.alberti@re-max.sk

 

 


 

Prvé Byty v Rajke ktoré sa odovzdávajú klientom skolaudované!