Chcete bývať na skok od Bratislavy? Vyberte si byty v Rajke!

Rajka je obec v Maďarsku, s približne tritisíc obyvateľmi maďarskej, slovenskej, českej, rakúskej, nemeckej a dokonca aj chorvátskej národnosti. Podľa posledných údajov v nej žije približne 1200 slovensky hovoriacich občanov.

Táto obec susedí s tromi hraničnými priechodmi, ktoré vás všetky privedú do nášho hlavného mesta. Z Rajky do Bratislavy je to naozaj iba na skok. Do centra mesta to trvá niečo cez 20 minút autom. Do Bratislavy sa dostanete aj verejnou dopravou, napríklad autobusom, ktorý premáva pravidelne každých 30 alebo 60 minút.

Bratislavská mestská časť Čunovo je od Rajky vzdialená iba 2 kilometre a od Rusoviec iba 5 kilometrov. Ak budete chcieť odbehnúť do Rakúska, hneď o 4 kilometre je obec Deutsch Jahrndorf.

Kontaktujte nás. (+ 421944916549 )

Projekty:

Laktanya: link na celý projekt s pôdorysmi,vizuálom a cenou tu:

 

Rajka Park III, link na celý projekt s pôdorysmi, vizuálom a cenou  tu:

 

   

Po úspešnej realizácii I. a II. etapy projektu Rajka Park, ktorý pozostával zo  šiestich bytových domov so štyrmi  podlažiami a projektu Villa Park , prišla na rad výstavba III. a IV etapy s ôsmimi  štvorpodlažnými bytmi..

Rajka Park je projekt výstavby rezidenčných bytov s hlavným cieľom poskytnúť majiteľom pohodlné bývanie v bytoch s kvalitnými materiálmi a vysokým ohľadom na úsporu energie. V Rajka Parku je vykurovanie zabezpečené tepelným čerpadlom a všetky byty majú podlahové vykurovanie.

Bytové domy v Rajka Parku a Villa Parku sa nachádzajú v tichom prostredí na konci obce Rajka. Obidva projekty pochádzajú z dielne skúseného developera Lajta Green Kft. 

Vyberte si krásne, pokojné a moderné bývanie, napríklad v príjemnom a cenovo dostupnom vila dome iba s ôsmimi bytmi. Takto riešené bytové domy vám prinesú pocit nadštandardného bývania vo väčšom súkromí a v tichom prostredí so zeleňou. Ku každému bytu je vyhradené parkovacie miesto. A ak si vyberiete byt na prvom podlaží, môžete sa tešiť aj na vlastnú záhradku.

Poponáhľajte sa, lebo byty v Rajku Parku sa rýchlo vypredávajú!

 


Kontaktujte nás

RE/MAX Home
Švabinskeho 13, 851 01 Bratislava
Web: www.remaxpetrzalka.sk
+421 944 916 549
home@re-max.sk