Chcete bývať na skok od Bratislavy? Vyberte si byty v Rajke!

Rajka je obec v Maďarsku, s približne tritisíc obyvateľmi maďarskej, slovenskej, českej, rakúskej, nemeckej a dokonca aj chorvátskej národnosti. Podľa posledných údajov v nej žije približne 1200 slovensky hovoriacich občanov.

Táto obec susedí s tromi hraničnými priechodmi, ktoré vás všetky privedú do nášho hlavného mesta. Z Rajky do Bratislavy je to naozaj iba na skok. Do centra mesta to trvá niečo cez 20 minút autom. Do Bratislavy sa dostanete aj verejnou dopravou, napríklad autobusom, ktorý premáva pravidelne každých 30 alebo 60 minút.

Bratislavská mestská časť Čunovo je od Rajky vzdialená iba 2 kilometre a od Rusoviec iba 5 kilometrov. Ak budete chcieť odbehnúť do Rakúska, hneď o 4 kilometre je obec Deutsch Jahrndorf.

Projekty:

   

Po úspešnej realizácii I. etapy projektu Rajka Park, ktorý pozostával z troch bytových domov so štyrmi  podlažiami, prišla na rad výstavba II. etapy s takisto troma štvorpodlažnými bytmi, z ktorých jeden bytový dom je už postavený a aj vypredaný. Zahájila sa výstavba druhej budovy a v priebehu budúceho roka sa plánuje zahájenie výstavby tretej budovy.

Rajka Park je projekt výstavby rezidenčných bytov s hlavným cieľom poskytnúť majiteľom pohodlné bývanie v bytoch s kvalitnými materiálmi a vysokým ohľadom na úsporu energie. V Rajka Parku sú štvorpodlažné tehlové domy s výťahmi a orientáciou na východ a západ.

V nadväznosti na mimoriadny úspech projektu Rajka Park sa developer rozhodol spustiť výstavbu nového projektu s názvom Villa Park, ktorý pozostáva zo štyroch etáp. V každej z nich je 5 budov so 40-timi bytmi. I. a II. etapa je už vypredaná, III. etapa je takmer vypredaná a výstavba pomaly finišuje. Zahájenie výstavby IV. etapy bude koncom roka 2018 a aktuálne je už vypredaná viac ako polovica bytov.

Bytové domy v Rajka Parku a Villa Parku sa nachádzajú v tichom prostredí na konci obce Rajka. Obidva projekty pochádzajú z dielne skúseného developera Lajta Green Kft. 

Vyberte si krásne, pokojné a moderné bývanie, napríklad v príjemnom a cenovo dostupnom vila dome iba s ôsmimi bytmi. Takto riešené bytové domy vám prinesú pocit nadštandardného bývania vo väčšom súkromí a v tichom prostredí so zeleňou. Ku každému bytu je vyhradené parkovacie miesto. A ak si vyberiete byt na prvom podlaží, môžete sa tešiť aj na vlastnú záhradku.

Poponáhľajte sa, lebo byty vo Villa Parku sa rýchlo vypredávajú!